ikona serwisu bip

ikona serwisu facebook

ikona serwisu bip

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żarach


ul. Spokojna 3,5

68-200 Żary

Tel: 68 374 30 58


email: sekretariat@soswzary.pl

Bal Karnawałowy to dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 13. 01. 2023r. w SOSW Żary, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana pojawiały się w szkole kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, przedstawicieli różnych zawodów oraz baśniowe postacie. Od rana na korytarzach szkolnych można było spotkać, królewny, księżniczki, motylki, kaczuszki, myszki Miki, strażaków, policjantów, żołnierzy itd. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój i zachęcał do zabawy. Uczniowie bawili się do skocznej i radosnej muzyki przeplatanej różnymi konkursami i zabawami. Było bardzo wesoło i radośnie. Podczas odpoczynku dzieci mogły dostarczyć sobie energii korzystając z przekąsek oraz pijąc soki i wodę.

Dziękujemy za zaangażowanie w organizację balu a rodzicom serdecznie dziękujemy za przygotowanie i dostarczenie poczęstunku i napojów dla uczniów. Było super.

 

 kolorowo, wesoło i smacznie  smoki, kaczuszki, księżniczki
 zabawa w edukacji wczesnoszkolnej  zabawa z liną