19 czerwca 2026 r. uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Pałacu Chichy. Dzieci brały udział w grach i zabawach integracyjnych, poznały ciekawą historię pałacu oraz wcieliły się w rolę małych archeologów podczas wykopalisk archeologicznych.


Nie zabrakło również zajęć przyrodniczych. Podczas warsztatów Małego Ekologa uczniowie wykonali własne, samowystarczalne ekosystemy w słoikach. Był to dzień pełen wiedzy, odkryć i wspaniałej zabawy.

pałac Chichy pałac Chichy