Wspólne ognisko z okazji zakończenia roku szkolnego w internacie i bursie było doskonałą okazją do integracji, rozmów i miłego spędzenia czasu.
Dziękujemy za cały rok współpracy i życzymy wszystkim udanego oraz bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego!